masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

blog

Bizim iş anlayışımızda en önemli kriter müşteri memnuniyetidir.

 Firmalara özel müşteri temsilcisi ile iş takibini yaparken, şeffaf yapımızla otomatik raporlama sistemi, Mevzuat ve Kanunların takibi ile müşterilerimizin tüm süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

 Ana hedefimiz müşterilerimizin tüm süreçlerinde İkargo Express ile entegre iş takibini sağlamak, destek olmak ve iş yükünü azaltmaktır.

Gümrük idarelerindeki online bağlantılı ofislerimiz, Gümrük ve Lojistik deneyimli operasyon ekibimiz ile iş takiplerini en hızlı şekilde yaparak müşterimizin tüm süreçlerini hızla sonuçlandırıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki önemli firmalardan haline geldik İkargo Express olarak verdiğimiz butik hizmetle, hızlı ve esnek çalışma prensibini benimsemiş durumdayız.

Temel kalite hedeflerinin; müşteri odaklı hizmet, lider ruhlu gelişim, gelişime çalışan katılımı, iş süreçlerinde sürekli iyileştirme, verilere dayalı karar verme, tedarikçilerle kusursuz işbirliği olduğunu vurguluyoruz, Yaptığımız çalışmalarda müşteriyi işimizin merkezine alarak çalışıyoruz.

İkargo Express olarak, dinamik ve genç ekibimizle, teknolojik alt yapımız ve güçlü partnerlerimizle entegre ve şeffaf hizmet sunuyoruz.

 

PAYLAŞ :